Меню:
Головна
Про Ярмарок
Історія
Прес-реліз
Галерея

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перейти на сайт
Інтернет-центр "ЕЛІТ" © 2006-2012
Створення та підтримка інтернет-сайтів

 

Прес-реліз

   Щороку в серпні в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбувається Національний Сорочинський ярмарок.
   Підготовка та проведення заходу здійснюється за підтримки Міністерства культури і туризму України.
   В нинішньому ярмарковому сезоні продовжується добра традиція, на фоні збереження всього найкращого з минулих років, дивувати учасників і гостей новинками в програмі та в порядку проведення.
   Організатори ярмарку поставили собі за мету готувати його таким, щоб учасникам і гостям було цікаво приїжджати з року в рік, кожен раз відчуваючи і знаходячи для себе щось нове.
   Найпершою та найважливішою особливістю є поступове перетворення заходу з сезонного на постійний. Для цього керівником проекту розроблено Концепцію розвитку Національного Сорочинського ярмарку на п'ять років, результатом реалізації якої і є саме така мета. По окремих розділах Концепція вже перебуває в стадії реалізації. Зокрема, культурно-мистецька діяльність не обмежується лише масовими виступами художніх колективів Полтавщини та інших областей України впродовж п'яти ярмаркових днів. Протягом року в області проводиться фестиваль „Пісні Сорочинського ярмарку", який сприяє не лише відбору для участі в ярмарку кращих художніх колективів, але і всебічному розвитку народної творчості.
   Хоча, під час своїх чергових відвідин Сорочинського ярмарку у 2005 році, Президент України В.А. Ющенко назвав його фактично міжнародним, організатори протягом усього року працювали над тим, щоб справді відповідати цій високій оцінці. Встановлюються тісні зв'язки з українськими діаспорами в інших країнах та з громадськими організаціями національних меншин, що є на Україні, все тіснішою стає співпраця з дипломатичним корпусом, акредитованим в Україні.
   Як завжди, абсолютно новою і цікавою буде не лише культурно-мистецька, але і бізнесова програма, яскраві враження гарантує і урочисте відкриття та закриття заходу.
   Національний Сорочинський ярмарок постійно знаходиться в процесі не лише розвитку, але і вдосконалення, в постійному творчому пошуку. Високий рівень та творче начало в роботі заходу забезпечується оптимальним поєднанням досвідчених кадрів та талановитої креативної молоді.