Меню:
Головна
Про Ярмарок
Історія
Прес-реліз
Галерея

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перейти на сайт
Інтернет-центр "ЕЛІТ" © 2006-2012
Створення та підтримка інтернет-сайтів

 
 

14-19 СЕРПНЯ 2012 РОКУ.

В с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області проводиться національний "Сорочинський ярмарок 2012".

На Вас чекає:
- 16 га різнобарвної ярмаркової площі;
- найвідоміший ярмарок з національним колоритом;
- сучасний дух виставкової індустрії;
- презентації всіх галузей народного господарства;
- товари народних майстрів;
- понад 3 тисяч учасників художніх колективів, зірки сучасної української естради, конкурси, дитячі розваги, розіграші призів;
- конференції, "круглі столи", семінари;
- понад 1 тисяча учасників та більше 1,5 млн. відвідувачів.

Інтернет-центр "ЕЛІТ" на Ярмарці

Доброго Вам здоров'я, шановний читачу!

 Інформаційний інтернет-центр "ЕЛІТ" презентує свій проект "Туризм. Відпочинок. Подорожі." - http://tourism.elit.ck.ua. В рамках даного проекту ми презентуємо нашим відвідувачам Інтернет-проект "Сорочинський ярмарок".

   Наш центр займається інформаційно-рекламною діяльністю в мережі Інтернет, створенням Інтернет-сайтів, їх інформаційною та технічною підтримкою. Приклади наших робіт можна побачити тут ...

   Незважаючи на основний вид діяльності, нас цікавлять суспільні події нашої рідної Черкащини та України, їх історія та традиції. Тому проект "Туризм. Відпочинок. Подорожі." для нашого Центру, це перш за все велике бажання показати нашому відвідувачу красу тієї землі, яку ми називаємо - УКРАЇНА.

  Щорічний Ярмарок у Великих Сороченцях, спеціально обрано нами для цього, адже саме там можна побачити майже всіх представників різних регіонів України, ознайомитись з їхніми традиціями, культурою, побутом.

  Не дивлячись на те, що ми живемо в час електроніки та механізації, на наш погляд, інколи, необхідно також згадувати: Хто МИ є? Звідки походимо? Яке наше минуле? Тому що той, хто не знає свого минулого - не вартий майбутнього.

  Наш Інтернет-центр бажає Вам міцного здоров’я, щастя Вам та Вашим рідним, близьким, друзям, наснаги в роботі, міцності духу, чесності думок та правдивості слів.

Про ярмарок

  Традиційна Національна Сорочинська ярмарка збирає на сьогоднішній день сотні тисяч глядачів не тільки з України, а також і інших країн світу. Ярмарка об'єднала товаровиробників та бізнесменів з усієї країни, вона стала відображенням економічного та культурного життя держави. Сорочинська Ярмарка ввібрала в себе історію та традиції України, стала показом нашого національного буття, відображенням історії українського народу.

  Ярмарка в Великих Сороченцях - це єдина загальнодержавна ярмарка в Україні, яка діє на підставі Положення, та по Наказу Президента з 1999 року та має статус Національної. Даний Наказ став відправною точкою для нового якісного розвитку.

  Метою проведення Ярмарку є - стимулювання ділової активності, розвиток економічних зв'язків між регіонами, висвітленням та пропагандою досягнень вітчизняного виробника. Описана видатним письменником М.В. Гоголем, Сорочинська Ярмарка на сьогоднішній день зуміла зберегти народні елементи в її проведенні. Тому це не просто виставка-продажа товарів, це також Всеукраїнський художній фестиваль за участю колективів із всієї України, а також зірок української естради.

  Це дійство, яке за оцінками експертів, щороку відвідує більше мільйона людей. Великі Сорочинці приймають учасників майже зі всих областей України та з-за кордону. Ярмарка широко висвітлюється в друкованих виданнях, телебаченні, має міжнародний резонанс.

  Сорочинська Ярмарка - це не тільки спосіб організувати успішну торгівлю, головне - це ефективний інструмент для Вашої рекламної діяльності на яркому видовищному святі. З ціллю популяризації досягнень учасників Ярмарки, найкращі з них отримують номінації та дипломи.

  Сорочинська Ярмарка визначає:

- найкращий показ товарів;
- товар поза конкуренцією;
- відкриття Сорочинської Ярмарки;
- українська якість найвищого ґатунку;
- найкраща торгова марка.

З повагою, колектив Информаційного Інтернет-центру "ЕЛІТ"  www.elit.ck.ua